اعتبار و قدرت خرید بیشتر، به سبک بلوط

بدون مراجعه به بانک و معرفی ضامن و تشکیل پرونده، اعتبار خرید قرض‌الحسنه دریافت کنید و کالاها و خدمات مورد علاقه خود را به قیمت بازار از پذیرندگان بلوط خریداری کنید.
با خرید کالا و خدمات از پذیرندگان بلوط، علاوه بر تخفیف‌ها و امتیازهای ارائه شده توسط پذیرنده، امتیازهایی دریافت می‌کنید که ارزش نقدی دارند و می‌توانید از آنها برای پرداخت هزینه خریدهای بعدی از هرکدام از پذیرندگان بلوط و یا سایر امکانات باشگاه نوژیان استفاده کنید. افزایش موجودی کارت بلوط هم برای شما امتیاز ایجاد می‌کند.
با اپلیکیشن‌های بلوط، ساده و سریع کالا و خدمات مورد نیاز خود را بیابید، آنلاین یا حضوری خرید کنید و امتیاز بگیرید.

ویژگی‌های بلوط

اعتبار خرید

امتیازهای ویژه

به قیمت بازار

امن و مطمئن

راحت و سریع

بدون بهره

کارمند یا بازنشسته یک سازمان، اداره یا شرکت هستید؟

به جای عضویت فردی در بلوط، از طریق سازمانتان به بلوط بپیوندید.
در این صورت همه فرآیندها بسیار ساده‌تر می‌شود و نیازی به مراجعه بانکی و ضامن و … نخواهد بود. کارت را با اعتبار قرض‌الحسنه دریافت می‌کنید و اقساط ماهانه آن بدون بهره و در درازمدت از محل حقوق شما کسر می‌شود.

پيوستن به بلوط، بدون سازمان

با پیوستن به بلوط، می‌توانید از خدمات بلوط مانند امتیازهای ویژه و سایر امکانات باشگاه نوژیان استفاده کنید. تخصیص اعتبار قرض‌الحسنه به افرادی که بدون سازمان به بلوط می‌پیوندد در فاز دوم ممکن خواهد بود.

همه ایران در پوشش بلوط

بسیاری از پذیرندگان بلوط آنلاین هم کالا می‌فروشند و به سراسر کشور ارسال می‌کنند، و یا امکان ارائه خدماتی چون گردشگری، سفر و سایر خدمات غیرحضوری را به همه هموطنان دارند. علاوه بر این، بلوط شبکه فیزیکی پذیرندگان خود را در مدت کوتاهی به سراسر کشور گسترش خواهد داد تا هموطنان بیشتری امکان بهره‌مندی از این مزایا را داشته باشند. فارغ از اینکه در چه استانی سکونت دارید، می‌توانید از همین حالا استفاده از امکانات بلوط را شروع کنید.

بلوط از نگاه کاربران

©صاحب امتیاز تمامی حقوق وب‌سایت، بلوط می باشد. ۱۳۹۸- ۱۳۹۷