اعتبار و قدرت خرید بیشتر، به سبک دارا

بدون مراجعه به بانک و معرفی ضامن و تشکیل پرونده، اعتبار خرید قرض‌الحسنه دریافت کنید و کالاها و خدمات مورد علاقه خود را به قیمت بازار از پذیرندگان دارا خریداری کنید.
با خرید کالا و خدمات از پذیرندگان دارا، علاوه بر تخفیف‌ها و امتیازهای ارائه شده توسط پذیرنده، امتیازهایی دریافت می‌کنید که ارزش نقدی دارند و می‌توانید از آنها برای پرداخت هزینه خریدهای بعدی از هرکدام از پذیرندگان دارا و یا سایر امکانات باشگاه مشتریان دارا استفاده کنید. افزایش موجودی کارت دارا هم برای شما امتیاز ایجاد می‌کند.
با اپلیکیشن‌های دارا، ساده و سریع کالا و خدمات مورد نیاز خود را بیابید، آنلاین یا حضوری خرید کنید و امتیاز بگیرید.

ویژگی‌های دارا

اعتبار خرید

امتیازهای ویژه

به قیمت بازار

امن و مطمئن

راحت و سریع

بدون بهره

کارمند یا بازنشسته یک سازمان، اداره یا شرکت هستید؟

به جای عضویت فردی در دارا، از طریق سازمانتان به دارا بپیوندید.
در این صورت همه فرآیندها بسیار ساده‌تر می‌شود و نیازی به مراجعه بانکی و ضامن و … نخواهد بود. کارت را با اعتبار قرض‌الحسنه دریافت می‌کنید و اقساط ماهانه آن بدون بهره و در درازمدت از محل حقوق شما کسر می‌شود.

پيوستن به دارا، بدون سازمان

با پیوستن به دارا، می‌توانید از خدمات دارا مانند امتیازهای ویژه و سایر امکانات باشگاه مشتریان دارا استفاده کنید. تخصیص اعتبار قرض‌الحسنه به افرادی که بدون سازمان به دارا می‌پیوندد در فاز دوم ممکن خواهد بود.

همه ایران در پوشش دارا

بسیاری از پذیرندگان دارا آنلاین هم کالا می‌فروشند و به سراسر کشور ارسال می‌کنند، و یا امکان ارائه خدماتی چون گردشگری، سفر و سایر خدمات غیرحضوری را به همه هموطنان دارند. علاوه بر این، دارا شبکه فیزیکی پذیرندگان خود را در مدت کوتاهی به سراسر کشور گسترش خواهد داد تا هموطنان بیشتری امکان بهره‌مندی از این مزایا را داشته باشند. فارغ از اینکه در چه استانی سکونت دارید، می‌توانید از همین حالا استفاده از امکانات دارارا شروع کنید.

دارا از نگاه کاربران

©صاحب امتیاز تمامی حقوق وب‌سایت، شرکت‌ توسعه سامانه های هوشمند بلوط است. ۱۳۹۸- ۱۳۹۷