خواستگاه بلوط

در شرايطی كه قدرت خرید مردم کاهش یافته و كسب و كارها رونق سابق را ندارند و هر دو طرف از تداوم این وضعیت آسیب می‌بینند، نهالی از خاک همین سرزمین و از دل همین دغدغه‌ها سر برمی‌دارد که نماد استحکام و دهندگی و بالندگی است: نهال بلوط…

بلوط شکل گرفته تا با اتکا به توانمندی‌های گردآوری شده، دغدغه‌های مشترک اجتماعی، اهداف بلند و خلاقیت و نگاه نو، هوایی تازه به فضای معیشت مردم و کسب و کار و اقتصاد بدمد. در آرمان‌شهر بلوط، بار دیگر همه برنده هستند و خوشنود و دل‌آرام…

حل مسئله، به سبک بلوط

بلوط سامانه‌ای متکی بر دانش و فناوری است که اعتبار قرض‌الحسنه را به ساده‌ترین وجه ممکن در دسترس کاربران قرار می‌دهد. هزینه‌‌های خرید نیز با دریافت امتیاز و تخفیف در این سامانه کاهش پیدا می‌کند. ولی این‌همه نه به قیمت زیان فروشنده، بلکه توأم با رونق بیشتر و گرمی روزافزون کسب و کار فروشنده رقم می‌خورد. حتی بانک‌ها هم از مشارکت در این طرح حداکثر منافع را در مقایسه با روش‌های سنتی بانکداری کسب می‌کنند و از این هم‌افزایی خوشنود خواهند بود. در بلوط، همه برنده‌اند.

چشم‌انداز بلوط

بلوط زمانی خود را موفق می‌داند که هر فردی دوست دارد بهتر و راحت‌تر خرید کند، و یا راحت‌تر و بیشتر بفروشد، اولین کلمه‌ای که در ذهنش نقش می‌بندد بلوط باشد. ایجاد سامانه بلوط شروع مسیری است که این نهال در تبدیل شدن به درختی تنومند در پیش دارد، درختی که ریشه در دل‌های مردم این سرزمین خواهد داشت، آب از چشمه خلاقیت و دانش و پشتکار فرزندان همین مرز و بوم خواهد نوشید، و سر بر آسمان پیشرفت و بهروزی خواهد سایید.

شرکت توسعه سامانه‌های هوشمند بلوط

بلوط به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان کار خود را از سال ۱۳۹۷ با گردآوری تخصص‌های مختلف – از فنی و مالی گرفته تا بازاریابی و اجرایی – آغاز کرده و با طراحی یک سامانه جامع خریدهای اعتباری و امتیازی در کشور عزیزمان ایران، به دنبال تسهیل و کم‌هزینه کردن خرید خانوارهای ایرانی و رونق کسب‌وکارها در سراسر کشور است. بلوط مفتخر است که یکی از بانک‌های بزرگ ایران را نیز به عنوان بانک عامل سامانه بلوط و ضامن شفافیت و عملکرد بی‌نقص آن با خود همراه کرده است.

نام بلوط

بلوط از خاک همین سرزمین و از دل دغدغه‌های همین مردم سربرآورده است. بلوط نماد استحکام و دهندگی و بالندگی است، و از این رو مطابق با انگیزه‌ها و افق نگاه ما. نام بلوط یادآور این سرمایه ‌کم‌نظیر ملی و پیوند‌دهنده بسیاری از ملت‌های دیگر است که متأسفانه دیری است در کشور عزیزمان ایران با کم‌لطفی و غفلت مواجه است. امید داریم که بتوانیم با نشاندن بذر این نام در دل و ذهن هموطنانمان، نقشی هرچند کوچک در توجه بیشتر به این سرمایه و سایر سرمایه‌های ملی در حال تخریب داشته باشیم.

تیم بلوط

بلوط را شما راه‌اندازی کرده‌اید.

بلوط زائیده دغدغه‌ها و امیدهای جامعه‌ای است که شما و ما آن را می‌سازیم.

تیم بلوط هم از خود شما هستند. شاید همدیگر را در ایستگاه اتوبوس دیده باشیم. شاید جلوی درب یک اداره و هنگام ورود به هم با لبخند تعارف زده باشیم. شاید هم‌مدرسه‌ای یا هم‌دانشگاهی بوده باشیم. شاید در صف نان با هم گپ زده باشیم یا در یک فروشگاه از کنار هم رد شده باشیم.

شاید همزمان و در دو نقطه مختلف از این مرز و بوم، به این فکر کرده باشیم که چرا با اینهمه توانمندی و منابع در مملکتمان، وضعیتمان از این که هست بهتر نیست و با هم بغض کرده باشیم. شاید همزمان در دل گفته باشیم باید سهم خود را در بهبود وضعیت این مملکت و مردم آن ایفا کنیم، هرآنچه در توانمان هست، و دست بر زانو زده و قامت راست کرده باشیم.

مادران و پدران و خواهران و برادران و فرزندان ما در میان شما هستند و قلب ما می‌تپد برای اینکه همه با هم بهتر زندگی کنیم. ما نه تنها در میان شما هستیم، بلکه خود شما هستیم…

©صاحب امتیاز تمامی حقوق وب‌سایت، بلوط می باشد. ۱۳۹۸- ۱۳۹۷