امتیازهای منحصر‌به‌فرد بگیرید!

موجودی کارت دارا خود را افزایش دهید و با آن کالاها و خدمات مورد علاقه خود را از مجموعه کامل و متنوع پذیرندگان دارا خریداری کنید تا علاوه بر تخفیف‌ها و امتیازهای ارائه شده توسط پذیرنده، از امتیازهای منحصربه‌فرد دارا هم بهره‌مند شوید. این امتیازها ارزش نقدی دارند و می‌توانید از آن‌ها برای پرداخت هزینه خریدهای بعدی از هرکدام از پذیرندگان دارا و یا سایر امکانات باشگاه نوژیان استفاده کنید. افزایش موجودی کارت دارا هم برای شما امتیاز ایجاد می‌کند.

با خرید بیشتر، سقف امتیاز دریافتی خود را افزایش دهید

هرچه بیشتر از پذیرندگان دارا خرید کنید، امتیازی که روی خریدها دریافت می‌کنید هم بیشتر می‌شود.

کارت خود را شارژ کنید، خرید کنید و امتیاز بگیرید

امتیازهای شما ارزش نقدی دارند، هر امتیاز معادل یک تومان، و می‌توانید از آنها برای خریدهای بعدی خود از هرکدام از پذیرنده‌های دارا استفاده کنید.

امتیاز پایه هر پذیرنده در اپلیکیشن دارا برای کاربر قابل مشاهده خواهد بود.

امتیازها به خریدهای انجام شده از محل اعتبار قرض‌الحسنه تعلق نمی‌گیرند.

با امتیازها خرید کنید و از امکانات دیگر باشگاه مشتریان دارا استفاده کنید

از امتیازها برای پرداخت هزینه خریدهای بعدی و یا شرکت در قرعه‌کشی‌ها و امور خیریه باشگاه باشگاه مشتریان دارا استفاده کنید. بسته به نوع کارت، از خدمات و امتیازات دیگر باشگاه مشتریان دارا هم بهره‌مند خواهید شد.

امتیازهای باشگاه مشتریان دارا برای پذیرندگان دارا

پذیرندگان دارا و کارمندان آن‌ها در صورت تمایل می‌توانند با دریافت کارت دارا از کلیه امتیازها و مزایای فوق بهره‌مند شوند. امتیازات ویژه دیگری هم برای پذیرندگان دارا در نظر گرفته شده است که اطلاعات آن هنگام معرفی شرایط پذیرندگی ارائه می‌شود.

©صاحب امتیاز تمامی حقوق وب‌سایت، شرکت‌ توسعه سامانه های هوشمند بلوط است. ۱۳۹۸- ۱۳۹۷