امتیازهای منحصر‌به‌فرد بگیرید!

موجودی کارت بلوط خود را افزایش دهید و با آن کالاها و خدمات مورد علاقه خود را از مجموعه کامل و متنوع پذیرندگان بلوط خریداری کنید تا علاوه بر تخفیف‌ها و امتیازهای ارائه شده توسط پذیرنده، از امتیازهای منحصربه‌فرد بلوط هم بهره‌مند شوید. این امتیازها ارزش نقدی دارند و می‌توانید از آن‌ها برای پرداخت هزینه خریدهای بعدی از هرکدام از پذیرندگان بلوط و یا سایر امکانات باشگاه نوژیان استفاده کنید. افزایش موجودی کارت بلوط هم برای شما امتیاز ایجاد می‌کند.

با خرید بیشتر، سقف امتیاز دریافتی خود را افزایش دهید

هرچه بیشتر از پذیرندگان بلوط خرید کنید، امتیازی که روی خریدها دریافت می‌کنید هم بیشتر می‌شود.

کارت خود را شارژ کنید، خرید کنید و امتیاز بگیرید

امتیازهای شما ارزش نقدی دارند، هر امتیاز معادل یک تومان، و می‌توانید از آنها برای خریدهای بعدی خود از هرکدام از پذیرنده‌های بلوط استفاده کنید.

امتیاز پایه هر پذیرنده در اپلیکیشن بلوط برای کاربر قابل مشاهده خواهد بود.

امتیازها به خریدهای انجام شده از محل اعتبار قرض‌الحسنه تعلق نمی‌گیرند.

با امتیازها خرید کنید و از امکانات دیگر نوژیان استفاده کنید

از امتیازها برای پرداخت هزینه خریدهای بعدی و یا شرکت در قرعه‌کشی‌ها و امور خیریه باشگاه نوژیان استفاده کنید. بسته به نوع کارت، از خدمات و امتیازات دیگر نوژیان هم بهره‌مند خواهید شد.

امتیازهای نوژیان برای پذیرندگان بلوط

پذیرندگان بلوط و کارمندان آن‌ها در صورت تمایل می‌توانند با دریافت کارت بلوط از کلیه امتیازها و مزایای فوق بهره‌مند شوند. امتیازات ویژه دیگری هم برای پذیرندگان بلوط در نظر گرفته شده است که اطلاعات آن هنگام معرفی شرایط پذیرندگی ارائه می‌شود.

©صاحب امتیاز تمامی حقوق وب‌سایت، بلوط می باشد. ۱۳۹۸- ۱۳۹۷